MS collecteweek van 19 t/m 24 mei

5 dec

Dezeweek start de collecteweek van het MS Fonds. Multiple Sclerose is een aandoening van het centrale zenuwstelsel. Hierdoor kunnen plotseling verlammings- en uitvalsverschijnselen optreden.
Er hebben zich een aantal nieuwe collectanten aangemeld, maar er zijn ook een aantal van vorig jaar verhinderd. Om voor alle straten van Workum e.o. een collecteloper te vinden, blijft dus een uitdaging.
Wie nog mee wil helpen bij dit goede doel, kan een mail sturen naar theunis_wouda@hotmail.com
Hopelijk wordt er dan bij ieder huis aangebeld en anders kunt u een ‘onze collectant heeft u gemist kaartje’ in de bus verwachten en kan er alsnog een digitale gift gegeven worden..
Vorig jaar is er ruim € 1800 opgehaald en het zou mooi zijn dat er dit jaar weer iets meer wordt opgehaald door Workum e.o. Alvast dank voor de medewerking.