Op dinsdag 7 oktober organiseert Doortrappen Fryslân een speciale thema fietstocht “Natuur en Cultuur” bij It Ikkershûs in Workum.
In beweging zijn, genieten van de mooie Friese natuur én in contact zijn met andere fietsliefhebbers. Ga ook mee op een prachtige fietstocht en ontdek de bijzondere bezienswaardigheden in jouw omgeving! De fietsactiviteiten worden opgezet en georganiseerd door het ROF (Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Fryslân) en de Fietsersbond, in samenwerking met sport- en beweegcoaches en andere partijen die betrokken zijn bij (veilig) fietsen in Fryslân.
Samen met een fietsdocent van de Fietsersbond verkennen we de mooiste hotspots tijdens een tocht van 30 kilometer. Na een gezellige gezamenlijke lunch vervolgen we de middag op de fiets. De route leidt ons door het groene hart van Zuidwest-Friesland naar Bolsward, waar we een inspirerend bezoek brengen aan Museum De Tiid – het culturele kloppend hart van de regio. In dit prachtig gerestaureerde voormalige stadhuis ontdek je verhalen van Friese iconen zoals Titus Brandsma, Gysbert Japicx en Grutte Pier, en beleef je het verleden op een eigentijdse manier.
Details van de fietstocht:
📅 Datum : dinsdag 7 oktober
📍 Locatie : It Ikkershûs, Fugelikkers 2 in Workum
🕒 Tijd : 12:00 – 16.30 uur
💰 Kosten : gratis
Aanmelden of meer informatie: mail naar rika@sportfryslan.nl.
Voor meer informatie: www.doortrappen.frl