Filmtheater Workum

6 mei

Programma Filmtheater Workum



Woensdag 6 mei draait in Filmtheater Workum een lichtvoetige Franse whodunit met Jodie Foster en Daniel Auteuil, die in deze film het beste uit zichzelf en elkaar naar boven halen (FR 2026, drama, 103 minuten, Frans gesproken, Nederlands ondertiteld).


Het leven van psychiater Lilian raakt volledig ontwricht na de onverwachte zelfdoding van haar patiënt Paula. Ze weigert te accepteren dat Paula haar eigen leven zou hebben beëindigd en vermoedt dat ze het slachtoffer is geworden van een misdrijf. Lilian verdenkt Paula’s echtgenoot en ziet geen andere oplossing dan zelf op onderzoek uit te gaan.
Eerste hoofdrol voor Jodie Foster waarin ze zo goed als alleen maar Frans spreekt. Dat doet ze fantastisch, maar omdat het niet haar moedertaal is spreekt ze toch net iets hoger en komt ze net iets minder zelfverzekerd over dan normaal. En dat past prima bij haar personage in deze film.

VPRO Cinema: ‘Jodie Foster is fantastisch als psychotherapeut in Franse thriller’ ★★★★

Trouw: ‘Verraderlijk slim’ ★★★★
FilmTotaal: ‘Jodie Foster won twee Oscars, studeerde magna cum laude af aan Yale, spreekt vloeiend Frans en is ook nog eens bijzonder grappig. Al deze kwaliteiten komen hier uitstekend van pas’

Voor meer informatie over deze en komende films kunt u terecht op www.filmtheaterworkum.nl

We raden aan zitplaatsen te reserveren via www.filmtheaterworkum.nl 

Het filmtheater opent om 19:30 uur en sluit om 23:00 uur. De film start om 20:00 uur